توسعه آسانسور

آسانسور لیفتراک بر

لیفتراک بر : 

آسانسور لیفتراک بر (خودروبر سنگین) , وانت بر , کامیون بر , تجهیزات ایمنی و ظرفیت های بالا مورد استفاده در انبار های طبقاتی , کارخانجات , سکوهای بارانداز کابین آسانسور لیفتراک بر از نوع صنعتی کف از ورق آجدار فلزی با زیرسازی قوی و مستحکم و دیواره ها از ورق فرم داده شده بدون لرزش و ارتعاش و مقاوم در برابر نیروهای افقی جانبی . با شاسی فرمان در دو سمت ورودی و خروجی کابین کابین آسانسور لیفتراک مجهز به روشنائی ، آلارم ، آژیر، تهویه و گوشی تلفن برای تماس مواقع اضطراری ترمز اضطراری به منظور جلوگیری از سقوط کابین 


________

ظرفیت کابین آسانسور های خودرو بر

آسانسور های خودرو بر معمولی در ظرفیت های 2000 ، 2500 ، 3000 کیلو گرم می باشد. آسانسورهای خودرو بر سنگین برای حمل وانت بار در ظرفیت 4000 کیلوگرم و آسانسورهای لیفتراک بر با ظرفیت 5000 کیلوگرم به بالا

-----------------

ابعاد کابین آسانسور خودرو بر 

ظرفیت تا 3000 کیلو گرم عرض 250 سامنتی متر عمق 550 سانتی متر ,
ظرفیت 4000کیلوگرم عرض 300 سانتیمتر عمق 600 سانتی متر .
ظرفیت 5000کیلوگرم عرض 350 سانتیمتر عمق 650 سانتی متر

__________

ويژگي هاى آسانسور هيدروليك ماشين بر سنگین :

- ضريب ايمني بالا
- حركت نرم و روان بدون شوک و بدون لرزش.
- حرکت آرام وکم صدا.
- صرفه جویی در مصرف انرژی
- بدون نیاز به موتورخانه در بالا
- صرفه جوئی در فضای ساختمان
- نصب سریع و آسان
- سرویس نگهداری و تعمیرات ساده و راحت


________________

خدمات پس از فروش :

دوره ضمانت (گارانتی) یک ساله.
خدمات پشتیبانی ده ساله .
سرویس و نگهداری دوره ای و مستمر.
تعمیر و تامین قطعات یدکی و تجهیزات اصلی

____________

مقررات ملی ساختمان در خصوص آسانسور خودروبر :

الزامات آسانسورهاي حمل خودرو
- تعبيه آسانسورهاي خودروبر به عنوان تنها راه ورود و خروج خودرو در طبقات پاركينگ كليه ساختمان هاي مسكوني ، تجاري ، اداري و عمومي ممنوع مي باشد .
- در پاركينگ هاي طبقاتي و ساختمان هايي كه طبقات پاركينگ در كنار ساختمان قرار دارند ، تعبيه آسانسورهاي خودروبر مجاز مي باشد . در اين شرايط تعداد مورد نياز آسانسور بايد بر اساس محاسبات ترافيكي آن تعيين شود (تعبيه حداقل 2 آسانسور الزامي است) .
- تأمين نيروي برق ثانويه (ژنراتور) به منظور سرويس دهي كامل آسانسورهاي خودروبر الزامي است .
- در ساختمان هايي كه مطابق بند بالا باشد , تعبيه آسانسور حمل خودرو در آنها ممنوع نشده است ، رعايت مقررات مبحث سوم مقررات ملي ساختمان درخصوص راه هاي خروج ، سيستم هاي اعلام حريق اتوماتيك و دستي ، سيستم هاي اطفاي حريق و... الزامي است .
- به منظور تخليه گاز و دودهاي خروجي از اگزوز خودروها ، تعبيه فن هاي مكنده متناسب با حجم كابين در سقف كابين و در بالاي چاه آسانسور الزامي است .
- كابين آسانسورهاي خودروبر بايد داراي درِ اتوماتيك با سيستم محركه مجزا باشد و درهاي طبقات نيز از نوع اتوماتيك انتخاب شوند .
- در هر كابين بايد دو شستي احضار در دو سمت ديواره كابين نصب شود . محل قرارگيري اين شستي ها بايد به گونه اي باشد كه راننده خودرو هنگام ورود و خروج از هر دو سمت امكان دسترسي به دكمه هاي طبقات و كليدهاي توقف اضطراري را دارا باشد .

__________

طراحی ، مشاوره و اجرای انواع آسانسور ماشین بر ، آسانسور لیفتراک بر ، وانت بر و آسانسورهای باربر و صنعتی همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش

--------------

آسانسور ماشین بر : 

مورد استفاده در مجتمع هاى مسكونى ، تجارى ، ادارى ، پارکینگ های طبقاتی و خط تولید کارخانجات
کابین آسانسور خودروبر از نوع صنعتی کف از ورق آجدار فلزی با زیرسازی قوی و مستحکم و دیواره ها از ورق فرم داده شده بدون لرزش و ارتعاش و مقاوم در برابر نیروهای افقی جانبی . با شاسی فرمان در دو سمت ورودی و خروجی کابین . کابین آسانسور خودروبر مجهز به روشنائی ، آلارم ، آژیر، تهویه و گوشی تلفن برای تماس مواقع اضطراری ترمز اضطراری به منظور جلوگیری از سقوط کابین 


- در صورتی که در ساختمان فقط یک دستگاه آسانسور خودرو بر تعبیه شود حداقل ظرفیت باید 4000 کیلوگرم باشد .

--------------

آسانسورهای هیدرولیک:

به آسانسورهایی که با سیستم هیدرولیک (جک و پاوریونیت) کار می کنند آسانسور هیدرولیک گفته می شود. آسانسورهای هیدرولیکی انواع گوناگونی دارند و می توانند به یک یا دو جک بصورت مستقیم یا غیرمستقیم مجهز باشند . 

--------------------

آسانسور صنعتی : 

انواع آسانسورهای باربر ، ماشین بر ، لیفتراک بر ، آسانسوربار و مسافر ، آسانسورهای خاص ضدانفجار و آسانسورهای ضد گرد و غبار معادن و آسانسور های استریل اتاق تمیز (clean room elevator)
قابل استفاده در انبار ، سکوهای بارانداز سالنها ، کارگاه و کارخانجات ، سردخانه ، چاپخانه ، معادن ، پالایشگاه ، بیمارستان ، آزمایشگاه ، صنایع نفت گاز و پتروشیمی ، نیروگاه ها ، صنایع نظامی و دفاعی ، سیلوها ، رستوران آشپزخانه و کلیه فضاهای سرپوشیده و روباز در ابعاد و ظرفیت های مختلف با درجه حفاظتی (IP) بالا آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار برای صنایع نفت گاز پترو شیمی و معادن دامنه فعالیت در کلیه استانها و شهرک های صنعتی طراحی ، مشاوره واجرای انواع آسانسور صنعتی هيدروليك ، آسانسور صنعتی باربر ، آسانسور بار و نفر ، آسانسور روملس (بدون موتورخانه) ، آسانسور خودروبر ، لیفتراک بر و آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار برای محیط های آلوده گازی و غبار آلود.

--------------

آسانسور باربر : 

آسانسور بار و نفر در ظرفیت و ابعاد گوناگون
- قابل استفاده در انبار ، بارانداز ، کارخانجات ،کارگاه ها ، و کلیه مجتمع های ساختمانی بزرگ , آشپز خانه , سرد خانه
- کابین از نوع صنعتی با تجهیزات ایمنی کامل و سازه مستحکم
- کف کابین ورق آجدار فلزی , دیواره ها از پانل فلزی فرم داده شده و مقاوم در برابر نیرو های جانبی و بدون لرزشی و بدون ارتعاشی
- درب کابین در انواع کشویی سانترال یا تلسکوپی یا نوع ساده دستی بستگی به شرایط ساختمانی محل و نوع کاربری
- عرض درب متناسب با نوع بارگیری و تخلیه

______________

بستن


حداقل عمق چاهک (سانتی متر)
200
نوع درب کابین
بدون درب
نوع درب طبقه
اتوماتیک
جنس درب طبقات
آهن
جنس بدنه کابین
آهن
جنس کفی
آهن
پرداخت دیواره ها
رنگ
سرعت آسانسور (متر بر ثانیه)

0.16

ظرفیت آسانسور (کیلوگرم)

8000

5000
محل قرارگیری موتورخانه
پایین
تعداد جک
2
نحوه قرارگیری جک
بغل
ولتاژ (ولت)

380

380
فرکانس (هرتز)
50
نوع ضربه گیر
هیدرولیکی
مدل ریل آسانسور
فولادی مدل T
نوع شیلنگ
فشار قوی
نوع برق مصرفی
سه فاز
نوع الکتروموتور
غوطه ور در روغن
نوع پمپ
اسکرو (پیچی)
میزان صدای پمپ
بی صدا
نوع سیستم احضار
اتوماتیک
کاربرد
خودروبر
رنگ
کوره ای
امکانات
دارای گرمکن روغن دارای ترموستات حرارتی موتور دارای شیر پارگی دارای شیر فشار دارای سیستم نجات اضطراری (قطع برق) دارای مکانیزم جلوگیری از سقوط (پاراشوت) دارای کلید حد دارای کلید سوئیچ توقف اضطراری در داخل کابین دارای شیر سرعت غیرمجاز دارای دکمه هشدار اضطراری در داخل کابین تراز دو سویه کف بطور خودکار دارای سیستم ترمز ایمنی دارای سیستم پشتیبان پایین آورنده اضطراری دارای شیر پایین آورنده اضطراری دستی دارای درب طبقه امکان تنظیم سرعت بوسیله شیر کنترل هیدرولیکی امکان تخلیه اضطراری به طور خودکار درصورت قطع برق
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
تامین و تعمیر قطعات
گواهی نامه
گواهی گارانتی یکساله و خدمات پشتیبانی ده ساله
مدت زمان تعویض و تعمیر
مدت زمان تامین قطعات و تعمیر