توسعه آسانسور

ويژگی های بالابر خانگى هيدروليك

                 بالابر خانگی

بالابر خانگى - هوم لیفت - آسانسور خانگی.

قابل استفاده در ساختمان های قدیمی بدون آسانسور ، ساختمان های ویلایی ، دوبلکس ، بین طبقات ساختمان ،فروشگاه ها و کلیه اماکن عمومی ، فضاهای سرپوشیده و فضاهای روباز.. در انواع کششی (سیم بکسلی) ، هیدرولیک ، روملس (بدون موتورخانه)

__________________ 

کابین بالابر خانگی در انواع: - لوکس ، پانوراما ، ساده و نیم کابین.

__________________ 

ويژگی های بالابر هیدرولیکی :

* ضريب ايمنى بالا.

* حرکت نرم و روان بدون لرزش و بدون شوک.

* حرکت آرام و کم صدا.

* بدون نیاز به موتورخانه در بالا.

* بدون نیاز به کنده کاری زیاد در کف پایین.

* صرفه جويی در مصرف برق.

* صرفه جویی در فضای ساختمان.

* قابل استفاده با برق سه فاز یا برق تک فاز (برق خانگی).

* قابل نصب در فضاهای با ابعاد کوچک.

 * نصب سریع و آسان. __________________

خدمات بعد از فروش :

- دوره ضمانت (گارانتی) یکساله.

- خدمات پشتیبانی دهساله.

- سرویس و نگهداری دوره ای و مستمر.

______________________ 

ظرفیت بالابر خانگی:

ظرفیت بالابرهای خانگی میتواند یک نفر معادل 100 کیلوگرم، دو نفر معادل 180 کیلوگرم، یا سه نفر معادل 225 کیلوگرم در نظر گرفته شود. برای ظرفیت های بالاتر از مقادیر عنوان شده باید آسانسورهای هیدرولیک را مورد بررسی قرار داد.

_________________________

سرعت هوم لیفت:

سرعت بالابر خانگی معمولا بین 10تا 30 سانتیمتر بر ثانیه در نظر گرفته میشود. سرعتی در حدود 15 سانتیمتر بر ثانیه، کاملا متعارف و ایمن است. در بالابرهای خانگی که فاقد درب کابین هستند سرعت بالاتر خطرناک است. همچنین در اکثر دستگاه ها که با برق تکفاز کار میکنند به دلیل محدودیت در توان موتور، سرعت باید پایین باشد.نکته دیگری که در رابطه با سرعت باید مورد توجه قرار داد نوع کنترل سرعت است. بالابرهای خانگی عموما با یک شیر کنترل ساده تک سرعته عمل میکنند. در این حالت تابلوی فرمان نیز شرایط ساده تری دارد. چنانچه سرعت سیستم بیشتر از 0.15 متربر ثانیه در نظر گرفته شود سیستم کنترل شرایط پیچیده تری خواهد داشت. در این وضعیت باید از شیرهای کنترل دو سرعته و به تناسب آنها تابلوهای فرمان پیچیده تری استفاده شود که روی اجرای کار و هزینه تمام شده تاثیر قابل توجهی دارند.


آسانسور هیدرولیک چیست؟

در ادبیات فنی، آسانسور بعنوان وسیله ای دائمی برای جابجایی بار و مسافر تعریف شده است. آسانسور هیدرولیک، همانطور که از نامش مشخص است آسانسوری است که با استفاده از سیستم هیدرولیک عمل میکند. سیستم های هیدرولیک کاربردهای وسیعی در صنعت دارند. از جمله کاربردهای سیستم هیدرولیک میتوان به دستگاه های پرس، لیفتراک ها، ماشین آلات ساختمانی، بالابرها و صنعت خودروسازی اشاره نمود. سیستم های هیدرولیک بر پایه قوانین حاکم بر مکانیک سیالات طراحی و تجزیه و تحلیل میشوند. مباحث مهندسی هیدرولیک در رابطه با مایع محبوس تحت فشار توسعه یافته اند. شاید بتوان مفهوم فشار و جریان را به عنوان دو مولفه ای که مبانی مهندسی هیدرولیک پیرامون آن بررسی میشوند معرفی کرد. در مهندسی آسانسورهای هیدرولیک محاسبات و طراحی سیستم بر این مبنا انجام میشود.

نحوه کار آسانسور هیدرولیکی

آسانسورهای هیدرولیک با استفاده از یک یا دو جک هیدرولیک حرکت میکنند. با حرکت جک هیدرولیک کابین آسانسور در راستای قائم جابجا میشود. حرکت جک در جهت بالا با عملکرد موتور و پمپ صورت میگیرد. حرکت برگشت بدون کارکرد پمپ و موتور و با استفاده از نیروی ثقلی است.

برای حرکت آسانسور هیدرولیک در جهت بالا لازم است جک به سمت بالا حرکت کند. بنابراین جریان سیال هیدرولیک باید پیستون جک را در جهت بالا هدایت کند. بدین منظور الکتروموتور که با برق کار میکند وارد عمل میشود. الکتروموتور نیروی مکانیکی لازم برای گردش پمپ هیدرولیک را تامین میکند. با گردش پمپ، سیال انباشته شده در مخزن مکیده شده و به سمت جک جاری میشود. جریان سیال توسط شیرهای هیدرولیک مخصوص، کنترل و متعادل میشوند

____________________________

لطفأ جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه با شماره تلفن 02188874850 و 02186087162 تماس و درخواست خود را به شماره 09378107645 واحد فروش شرکت توسعه آسانسور واتساپ فرمایید.

____________________________


چرا آسانسورهای هیدرولیک محبوب هستند؟

بدون شک آسانسورهای هیدرولیک در کاربرد مناسب از بیشترین محبوبیت برخوردارند. دلیل اصلی این موضوع به مزایای آسانسور هیدرولیک در مقایسه با سیستم های کششی باز میگردد. در ادامه برخی از مزایای مهم آسانسور هیدرولیک مورد اشاره قرار گرفته است.

مزایای آسانسورهای هیدرولیک

آسانسورهای هیدرولیک بر خلاف آسانسورهای کششی نیازی به تعبیه اتاق آسانسور در بالای ساختمان ندارند. موتورخانه آسانسور هیدرولیک در بالای چاه آسانسور تعبیه نمیشود و بر عکس در پایین ترین طبقه مستقر میشود.

موتورخانه آسانسور هیدرولیک متناسب با شرایط ساختمانی و معماری میتواند با فاصله از محل نصب آسانسور استقرار یابد.

آسانسورهای هیدرولیک بطور قابل ملاحظه ای سر و صدای کمتری تولید میکنند. منبع تولید همین سر و صدای بسیار کم پاوریونیت است که میتوان آن را هم در محلی مستقر کرد که مزاحمتی ایجاد نکند.

آسانسورهای هیدرولیک ایمنی بسیار بالایی دارند. این موضوع بخصوص در شرایط زلزله مورد توجه قرار میگیرد. یکی از علل حوادث در آسانسورهای کششی در شرایط زلزله و یا هنگام نصب و سرویس مربوط به وزنه های تعادل است. در آسانسورهای هیدرولیک وزنه های تعادل کلا وجود ندارند.

آسانسورهای هیدرولیک بدون استفاده از درایو، میتوانند منحنی حرکت کاملا مطلوبی داشته باشند. شروع حرکت و توقف بدون شوک، تغییرات سرعت تدریجی و ملایم با استفاده از یک شیر کنترل مکانیکی خوب براحتی تامین میشود.

چون در اجرای آسانسورهای هیدرولیک وزنه های تعادل بطور کلی منتفی شده اند، آزادی عمل بیشتری در طراحی آسانسور وجود دارد. این بدین معنی است که براحتی میتوان درب های ورودی کابین را در وجوه مختلف آن طراحی کرد. همچنین آسانسورهای پانورامیک با سیستم هیدرولیک به همین دلیل بسیار زیباتر و با سهولت بیشتر طراحی و اجرا میشوند.

یکی دیگر از محاسن آسانسورهای هیدرولیک این است که  به دلیل حذف وزنه های تعادل فضای به نسبت کمتری در چاه آسانسور نیاز دارند. این موضوع در نهایت امکان طراحی آسانسوری با ابعاد کابین بزرگتر یا صرفه جویی در فضای ساختمان را فراهم میکند.

___________________________

لطفأ جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه با شماره تلفن 02188874850 و 02186087162 تماس و یا درخواست خود را به شماره 09378107645 واحد فروش شرکت توسعه آسانسور واتساپ فرمایید.

__________________________

طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، تعمیر و بازسازی آسانسور و بالابر خانگی ،بالابر معلول ، Home lift , man lift ، بالابر سالمند ، بيمار ، بالابر ویلچر ، بالابر غذا ، بالابر بار ، بالابر البسه بر بیمارستانی ،بالابر ترولی بر     

________________


بالابر خانگى ، هوم لیفت ، آسانسور خانگی.

قابل استفاده در ساختمان های قدیمی بدون آسانسور ،

ساختمان های ویلایی ، دوبلکس ، بین طبقات ساختمان ،

فروشگاه ها و اماکن عمومی ، فضاهای سرپوشیده

و فضاهای روباز..

 در انواع کششی (سیم بکسلی) ، هیدرولیک ، روملس (بدون موتورخانه)

__________________

کابین بالابر خانگی در انواع:

- لوکس ، پانوراما ، ساده و نیم کابین

___________________

 ويژگی های بالابر خانگی هیدرولیکی :

* ضريب ايمنى بالا.

* حرکت نرم و روان بدون لرزش و بدون شوک.

* حرکت آرام و کم صدا.

* بدون نیاز به موتورخانه در بالا.

* بدون نیاز به کنده کاری زیاد در کف پایین.

* صرفه جويی در مصرف برق.

* صرفه جویی در فضای ساختمان.

* قابل استفاده با برق سه فاز یا برق تک فاز (برق خانگی).

* قابل نصب در فضاهای با ابعاد کوچک. ‌‌

* نصب سریع و آسان.

______________________

خدمات بعد از فروش :

- دوره ضمانت (گارانتی یکساله) دستگاه.

- خدمات پشتیبانی دهساله.

- خدمات سرویس و نگهداری دوره ای و مستمر.

__________________

طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ،

سرویس و نگهداری ، تعمیر و بازسازی

آسانسور و بالابر خانگی ،بالابر معلول ،

Home lift , man lift ، بالابر سالمند ،

بيمار ، بالابر ویلچر ، بالابر غذا ، بالابر بار ،

بالابر آزمایشگاهی استریل بر ، بالابر اسنادبر ،

بالابر البسه بر بیمارستانی ، بالابر ترولی بر.

____________________________

لطفأ جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه

با شماره تلفن 02188874850 و 02186087162 تماس

و یا درخواست خود را به شماره  09378107645 واحد فروش

شرکت توسعه آسانسور واتساپ فرمایید.