توسعه آسانسور

آسانسور رستوران

در ساختمان هایی که دارای رستوران ها، کافه تریا و یا هر بخشی که در آن افراد پذیرایی می گردند هستند، نیاز به آسانسور یا آسانسورهای جداگانه است که از دیگر آسانسورها جدا باشند.

بالابر هیدرولیک غذابر


در صورتی که آسانسورهای رستوران با بقیه بخش ها مشترک باشند، مشکلاتی از نظر ترافیک، پخش بوی غذا و مواد غذایی ایجاد خواهد شد. البته می توان این مشکلات را با یک مدیریت سنجیده و منظم تا حدی کنترل کرد. از جمله می توان روکش مناسبی جهت جلوگیری از انتشار بو در کابین در نظر گرفت.
در یک رستوران به ظرفیت 300 مشتری باید آسانسورهای باری مخصوص حمل غذا در ساختمان پیش بینی شود تا غذا را از آشپزخانه به قسمت توزیع غذا منتقل نماید و هم چنین جهت حمل و جابجایی مشتریان نیز آسانسورهای مستقلی در نظر گرفته شوند.
در صورتی که رستوران عمومی در بالاترین طبقه ساختمانی بنا شده باشد برای حمل غذا همانند مشتریان آسانسورهایی در خارج ساختمان جهت سرویس دهی مناسب باید پیش بینی شود و لذا این آسانسورها از نوع سریع السیر بوده که از طبقه همکف به طبقه ای که در آن رستوران پیش بینی شده است مسافرین را جابجا می کند و برای جذابیت بیشتر این آسانسورها پانورامیک طراحی می شوند. در ساختمان هایی که بخشی از طبقات به عنوان کافه تریا و یا رستوران در نظر گرفته می شود باید محل آن در طبقات زیرزمین یا حداکثر تا طبقه دوم بیشتر نباید. در ساختمان های بزرگ آسانسورها به طبقاتی که در آن کافه تریا و یا رستوران وجود دارد نباید سرویس دهی کنند و جهت دسترسی به رستوران باید آسانسورهای جداگانه و خاص پیش بینی شود. لازم به ذکر است در ساختمان هایی که تعداد مراجعه کنندگان به رستوران زیاد است و آسانسور جوابگو نیست از پله برقی استفاده می شود. جهت حمل غذا به این رستوران ها در طبقات در صورتی که آشپزخانه در طبقه زیرزمین یا طبقات پایین تر باشد از آسانسورهای مخصوص حمل غذا که توسط نزولی خاص جابجا می شوند مورد استفاده قرار می گیرند.
جهت محاسبه تعداد و مشخصات فنی آسانسورها یا پله برقی ساختمان طراح باید حجم جابجایی و چرخش مشتریان در ساختمان را مورد مطالعه دقیق قرار داده که تعداد این جابجایی تابع تعداد صندلی ها، میزها و فضایی که در رستوران اشغال می کنند، می باشد. تعیین سطح مفید رستوران ها که صندلی ها و میزها به خود اختصاص می دهند شامل کلیه فضا در رستوران به جز آشپزخانه، انبارها، راه پله ها و فضای تاسیسات که عمدتاً 50 درصد کل سطح رستوران را شامل خواهد شد. در بعضی ساختمان ها هرچند مسافرین در لابی زیاد نیستند و امکان دسترسی به کابین به حدی است که کابین با ظرفیت ناقص خود حرکت می کند و این باعث افزایش زمان انتظار و مشکلات ترافیکی در ساختمان می شود. لذا برای این منظور باید سطح لابی به حد کافی طراحی و در ساخت ساختمان پیش بینی شود. چیدمان آسانسورها در طراحی و محاسبه ابعاد لابی موثر است و این چیدمان خود باعث طراحی سطح موتورخانه و تاثیر زیادی در طراحی سازه ساختمان خواهد گذاشت.


شماتیک بالابر غذابر


پیش بینی مشکلات طرح لابی و پیشنهاد نحوه طرح آن بسیار مشکل است و برای این منظور در محاسبات زمان رفت و برگشت آسانسور ضریبی حدوداً حداقل 10 درصد به عنوان ناکارایی لابی در زمان سوار و پیاده شدن منظور می شود. یکی از عواملی که تاثیر در زمان رفت و برگشت آسانسور و در نتیجه ترافیک ساختمان می گذارد، تاثیر عرض درب و شکل کابین است. البته این عامل ربطی به مشخصات طرح ساختمان به طور مستقیم ندارد لیکن در آسانسورهایی از جمله آسانسورهای پانورامیک شکل هسته مرکزی تاثیر در شکل کابین آن می گذارد که عمده ترین تاثیر آن در زمان انتقال مسافر به داخل کابین خواهد بود و باعث کاهش راندمان جابجایی آن می گردد.

-----------------

بالابر غذابر

بالابر رستوران ، بالابر آشپزخانه ، بالابر سینی بر ، بالابر ترولی بر
موارد استفاده:
رستوران ، سلف سرویس ، کافی شاپ ، آشپزخانه ، باشگاه , فروشگاه , تالارهای پذیرایی ، هتل و بیمارستان ها

کابین بالابر سینی بر :

جداره از ورق استیل در انواع طبقاتی

ابعاد کابین :

عرض 60 سانتیمتر , عمق 50 , ارتفاع 60 یا بیشتر در دو یا سه طبقه ثابت

ظرفیت بالابر سینی بر :

حدود 50 کیلوگرم بار درب طبقات بالابر سینی بر , از نوع گیوتینی دو لبه با دستگیره , سنسور ایمنی , قرقره , ریل و سایر متعلقات ازجنس استیل

پانل فرمان بالابر سینی بر ;

از نوع استیل با کلید فرمان بالا , پایین , توقف و..

موارد استفاده بالابر سینی بر :

رستوران , سلف سرویس , فست فود , کافی شاپ , فروشگاه , آزمایشگاه , مراکز طبی استریل بر


بالابر سینی بر

------------------

بالابر آشپز خانه :

کابین از نوع صنعتی جداره ها رو کش استیل کف ورق آجدار با دستگیره , روشنایی , هواکش و پانل فرمان.

درب طبقات گیوتینی یا کشویی با روکش استیل و سنسور های ایمنی و دستگیره و لولا و سایر متعلقات.

مورد استفاده در آشپزخانه , سردخانه , انبار , رستوران , بیمارستان ، ادارات

                                                                                                                                                      

* ويژگي هاى بالابرهای غذابر هيدروليك :

- ضريب ايمنى بالا
- حركت نرم و روان ، بدون لرزش
- سر و صدای کم
- بدون نیاز به کنده کاری چاهک در پائین
- بدون نیاز به ساخت موتورخانه در بالا


خدمات پس از فروش بالابر غذابر:

- دوره ضمانت (گارانتی) به مدت یک سال
-  خدمات پشتیبانی به مدت ده سال
- سرویس و نگهداری دوره ای
- تهیه و تامین کلیه قطعات و تجهیزات


قیمت بالابر غذابر و آسانسور رستوران

قیمت بالابر غذابر و آسانسور رستوران با توجه به ظرفیتی که مد نظر کارفرما است، ارتفاع و طول مسیر ، تعداد ایستگاه ها ، نوع درب بالابر یا آسانسور که می تواند گیوتینی، کشویی و غیره باشد، نوع قطعات به کار رفته و دیگر موارد تعیین می شود.
لطفا جهت اطلاع از قیمت آسانسور رستوران و بالابر غذابر با شماره های دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.


بالابر ترولی بر---------------

بالابر باربر

در ابعاد و ظرفیت های مختلف متناسب با نیاز و شرایط ساختمانی محل
کابین از نوع صنعتی کف از ورق آجدار و حفاظ اطراف با زیر سازی محکم و مقاوم .
مورد استفاده در انبار ، بارانداز ، کارخانجات ، کارگاه ، سیلو ، فروشگاه ، بیمارستان ، رستوران ، آشپزخانه ، هتل ، سردخانه ، مجتمع هاى تجاری ، ادارى ، سالن ، مغازه ، چاپخانه و کلیه فضاهای سرپوشیده و روباز
کابین یا پلتفرم (کفی) با حفاظ اطراف در ابعاد و ظرفیت های گوناگون متناسب با شرایط ساختمانی محل نصب.

ويژگى هاى بالابر باربر هيدروليكى :

- ضريب ايمنى بالا
- حرکت نرم و روان بدون ارتعاش و لرزش
- حرکتی آرام و یکنواخت
- عدم نیاز به موتورخانه در بالای چاه
- بدون نیاز به کنده کاری زیاد
- صرفه جويی درهزینه برق
- نصب و راه اندازی آسان

____________

طراحی، فروش، نصب و راه اندازی بالابر خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار آتشگیر مخصوص محیط های آلوده گازی صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و غبار های آتشگیر معادن .
بالابر خانگی برای منازل ، ساختمان های قدیمی فاقد آسانسور ، ویلا ، آپارتمان های دوبلکس ، بالابر خدماتی غذابر ، بالابر رستوران ، بالابر آشپزخانه ، بالابر ترولی حمل غذا . بالابر ویلچربر حمل معلولين ، جک معلول ، بالابر آزمايشگاهى ، استريل بر ، بالابر اسنادبر ، بالابر كتاب بر.

------------

طرز کار آسانسور هیدرولیک :

عملکرد آسانسور هیدرولیکی در جهت بالا و جهت پایین کمی متفاوت است . در حرکت جهت بالا، جریان روغن پیستون جک را به سمت بالا هدایت می کند . این جریان روغن بوسیله پمپ هیدرولیک ایجاد می شود . پمپ نیروی لازم برای گردش را از الکتروموتور تامین می کند . در حرکت جهت پایین نیز جریان روغن باعث حرکت جک می شود . ولی تفاوت در اینجاست که به دلیل وجود نیروی ناشی از وزن کابین و یا بار ، کافی است شیر برگشت باز شود تا روغن به سمت مخزن حرکت کند و در نتیجه پیستون جک به پایین حرکت کند . بنابراین، نیازی به عمل کردن موتور و پمپ در خرکت جهت پایین نمی باشد .

                                                       

-----------

ساختار و اجزای آسانسور هیدرولیکی :

بطور کلی می توان ساختار آسانسور هیدرولیکی را متشکل از سه گروه اجزای هیدرولیکی ، اجزای مکانیکی و اجزای الکتریکی دانست . آنچه وجه تمایز اصلی آسانسورهای هیدرولیک از انواع دیگر آسانسور است در گروه قطعات هیدرولیک نمایانگر است . قطعات مکانیکی آسانسور و قطعات الکتریکی تا حدود زیادی مشابه سایر سیستم ها می باشند
کاربرد مناسب آسانسور های هیدرولیکی :
دفاتر اداری دو سه یا چهار طبقه
- ساختمان های مسکونی دو سه چهار و پنج طیقه
- بیمارستان های کوچک، کلینیک ها تا سه طبقه
- ساختمان های دولتی تا چهار طبقه و سطح مفید 15 هزار متر مربع
- کارخانه ها و مراکز صنعتی کوتاه که نیاز به انتقال بارهایی از 450 کیلوگرم الی 55 تن دارند
- پارکینگ های طبقاتی و ساختمان های بزرگ برای حمل خودرو
- آسانسورهای مسافری - باری در فروشگا ها
- آسانسورهای معلول بر که به عنوان مکمل پله برقی عمل می کنند.
- آسانسورهای شیک پانورامیک در لابی هتل ها و طبقات اولیه مراکز خرید و پاساژ .

--------------

آسانسور صنعتی

انواع آسانسورهای باربر ، ماشین بر ، لیفتراک بر ، آسانسوربار و مسافر ، آسانسورهای خاص ضدانفجار و آسانسورهای ضد گرد و غبار معادن و آسانسور های استریل اتاق تمیز (clean room elevator)
قابل استفاده در انبار ، سکوهای بارانداز سالنها ، کارگاه و کارخانجات ، سردخانه ، چاپخانه ، معادن ، پالایشگاه ، بیمارستان ، آزمایشگاه ، صنایع نفت گاز و پتروشیمی ، نیروگاه ها ، صنایع نظامی و دفاعی ، سیلوها ، رستوران آشپزخانه و کلیه فضاهای سرپوشیده و روباز
در ابعاد و ظرفیت های مختلف با درجه حفاظتی (IP) بالا
آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار برای صنایع نفت گاز پترو شیمی و معادن
دامنه فعالیت در کلیه استانها و شهرکهای صنعتی
طراحی ، مشاوره واجرای انواع آسانسور صنعتی هيدروليك ، آسانسور صنعتی باربر ، آسانسور بار و نفر ، آسانسور روملس (بدون موتورخانه) ، آسانسور خودروبر ، لیفتراک بر و آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار برای محیطهای آلوده گازی و غبار آلود.
-----------------

جهت مشاوره فنى و انتخاب نوع دستگاه و اطلاع از قیمت انواع بالابر و آسانسور با شماره های 02188874850 و 02186087162 تماس بگیرید و یا درخواست خود را به شماره 09378107645 واتس آپ نمایید.


دامنه فعالیت تمام استانها