توسعه آسانسور

آسانسور مسافربر

آسانسور مسافربر

آسانسور مسافربر (نفربر) به منظور جابجایی افراد است که قابل استفاده در مجتمع های مسکونی ، اداری ، تجاری ، بیمارستان ها، هتل ها ، تالارها و باشگاه ها و غیره می باشد.

کابین آسانسور مسافربر

- کابین آسانسور مسافربر می تواند مدل های متفاوتی داشته باشد. نوع لوکس ، نوع پانورامیک ، نوع تمام استیل ، مدل ام دی اف با تزئینات استیل و ... کابین دارای تمامی امکانات از جمله پانل فرمان ، دستگیره ، تهویه (فن) ، روشنایی ، کف سنگ ، آینه و غیره می باشد.

- درب کابین آسانسور مسافربر می تواند تمام اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، تلسکوپی (کشویی) ، سانترال ، درب ساده لولایی ، درب منحنی باشد که در رنگ ها و سایزهای مختلف با روکش استیل یا رنگ متناسب و هماهنگ با محیط نصب و نظر کارفرما انتخاب می گردد.

- تجهیزات مورد استفاده در آسانسور مسافربر با محاسبات دقیق کارشناسان فنی شرکت براساس مشخصات ساختمان و ظرفیت و ابعاد و ارتفاع مورد نظر از بهترین های بازار تهیه می گردد.

آسانسور نفربر با تمامی امکانات رفاهی

طراحی ، فروش ، نصب ، تعمیر و خدمات بعداز فروش انواع آسانسور ، مسافری ، خانگی ، آسانسور باربر ، آسانسور ماشین بر ، آسانسور صنعتی ، آسانسور باربر نفربر ، آسانسور بیمارستانی، آسانسور برانکارد ، آسانسور تخت بر و آسانسور اتاق عمل .

- خدمات بعد از فروش و پشتیبانی مستمر
- تأمین و فروش کلیه قطعات اصلی و جانبی آسانسور

آسانسور خانگی


قیمت آسانسور مسافربر

قیمت آسانسور مسافربر به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به ظرفیت آسانسور، ارتفاع جابجایی ، تعداد درب و نوع آن ، لوکس یا معمولی بودن آسانسور ، تمام استیل یا پانورامیک بودن کابین و دیگر موارد اشاره کرد.
لطفا جهت اطلاع از قیمت آسانسور و مشاوره فنی و ارسال پیشفاکتور با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید.

----------------------------------------------------------------------------

آسانسور مسافربر هیدرولیکی چیست؟

آسانسور مسافربر هیدرولیکی به آسانسوری گفته می شود که با سیستم هیدرولیک ( که بنا به شرایط مورد نیاز شامل یک یا دو جک که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم کار گذاشته می شوند و پاوریونیت) کار می کنند. 

آسانسور هیدرولیک برای مکان هایی که رفت و آمد در آن ها کم است و ترافیک پایینی دارند بهترین گزینه می باشد. همچنین در  ساختمان های قدیمی که بدون آسانسور هستند در اغلب موارد تنها نوع مناسب برای نصب، آسانسور هیدرولیک می باشد.

حداکثر سرعت آسانسور مسافربر هیدرولیک 0.63 متر بر ثانیه می باشند.


آسانسور مسافربر لوکس

مزایای آسانسور مسافربر هیدرولیک:


1- بر خلاف آسانسورهای کششی در آسانسور مسافربر هیدرولیک نیاز به اتاق موتورخانه در بالای چاه نیست و موتورخانه با اشغال فضای اندکی در اطراف چاه قرار می گیرد .
2- آسانسور مسافربر هیدرولیک به آهنکشی چندانی نیاز ندارد، در صورتی که در سیستم آسانسورهای کششی احتیاج به چهارچوب فلزی برای نصب ریل می باشد. از این رو هزینه مواد مصرفی مانند ناودانی و نبشی و ... و اجرت نصب کم می شود.
3- ايمنی آسانسور مسافربر هيدروليکی غیر مستقیم به سبب استفاده از پاراشوت و شير ترکيدگی (راپچر ولو) و شير ايمنی بیشتر از آسانسورهای کششی است .
4- هزينه های سرویس و نگهداري آن به مراتب کمتر از آسانسورهای کششی است .

آسانسور مسافربر قابل نصب در تمامی ساختمان های مسکونی و اداری

5- از فضاي ساختمان بهره وری بهتری می شود چرا که سطح چاه مورد استفاده در آسانسور نفربر هيدروليكي نسبت به آسانسورهاي كششي ، در حدود 12% كمتر مي باشد. همچنین از آنجائي كه آسانسور هيدروليكي از نوع مستقيم نيرو و بار عمودي به ساختمان وارد نمي كند ابعاد ستون هاي ساخته شده در اطراف چاه به طرز چشمگيري كاهش مي يابد. همینطور از آن جایی که اتصالات مكانيكي بين پاوريونيت و جک آسانسور نفربر هيدروليكي را لوله ها و لوله هاي محافظ تشكيل مي دهند ، مي توان از اين خصوصيت قابليت انعطاف استفاده کرده و بخش پاوريونيت را در محل مناسبی در شعاع حداکثر 12 متری سيلندر هيدروليک قرار داد .


آسانسور مسافربر با تمامی امکانات ایمنی 

د.

جک آسانسور مسافربر


انواع پاوریونیت آسانسور مسافربر هیدرولیک


6- از آنجائي كه نيروي پایين آمدن آسانسور هيدروليكي توسط نيروی جاذبه زمين تامين مي گردد، لذا آسانسور بدون استفاده از برق به سرعت پایین می آید . 
-------------------------------------------------
لطفاً جهت مشاوره فنی با کارشناسان شرکت و انتخاب نوع دستگاه و اطلاع از قیمت آسانسور با شماره های 02188874850 و 02186087162 واحد فروش تماس حاصل فرمائید.


همچنین مطالعه بفرمایید:


              پاوریونیت آسانسور هیدرولیک

بستن


مدل آسانسور هیدرولیک
جک زیر یا جک کنار
برند آسانسور هیدرولیک
ایران-آلمان
حداقل عمق چاهک (سانتی متر)
150
محل نصب آسانسور
داخل ساختمان
نوع درب کابین
اتوماتیک
نوع درب طبقه
اتوماتیک
جنس درب کابین
استیل
جنس درب طبقات
استیل
جنس بدنه کابین
استیل
جنس کفی
کفپوش
پرداخت دیواره ها
پرداخت شده
سرعت آسانسور (متر بر ثانیه)

0.63

0.16
ظرفیت آسانسور (کیلوگرم)

آسانسور چهار نفره 300 کیلوگرم

آسانسور شش نفره 450 کیلوگرم

آسانسور هشت نفره 600 کیلوگرم

آسانسور ده نفره 750 کیلوگرم

محل قرارگیری موتورخانه
پایین
تعداد جک
1
نحوه قرارگیری جک
زیر
نحوه طناب کشی
1:1
تعداد توقف
8
ولتاژ (ولت)

380

فرکانس (هرتز)
50
نوع ضربه گیر
پلی اورتان
مدل ریل آسانسور
فولادی
نوع شیلنگ
فشار قوی
نوع برق مصرفی
سه فاز
نوع الکتروموتور
غوطه ور در روغن
نوع پمپ
اسکرو (پیچی)
میزان صدای پمپ
بی صدا
نوع سیستم احضار
اتوماتیک
کاربرد
مسافری خانگی
گروه رنگ
خاکستری
رنگ
دیواره کابین در صورت فلزی رنگ کوره ای
امکانات
دارای گرمکن روغن دارای ترموستات حرارتی موتور دارای شیر پارگی دارای شیر فشار دارای سیستم نجات اضطراری (قطع برق) دارای مکانیزم جلوگیری از سقوط (پاراشوت) دارای کلید حد دارای شیر سرعت غیرمجاز دارای دکمه هشدار اضطراری در داخل کابین دارای سیستم ترمز ایمنی دارای سیستم پشتیبان پایین آورنده اضطراری دارای شیر پایین آورنده اضطراری دستی دارای درب طبقه دارای درب کابین امکان تنظیم سرعت بوسیله شیر کنترل هیدرولیکی امکان تخلیه اضطراری به طور خودکار درصورت قطع برق
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
تامین و تعمیر قطعات