توسعه آسانسور

ظرفیت آسانسور ماشین بر

طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، تعمیر و بازسازی انواع آسانسور و بالابر

آسانسور ماشین بر ، اتومبیل بر یا جک آسانسور پارکینگ

ایمن و استاندارد مورد استفاده در مجتمع هاى مسكونى ، تجارى ، ادارى ، پارکینگ های طبقاتی

- در ظرفیت های 2000 ، 2500 و 3000 کیلوگرم

آسانسورهای خودروبر سنگین برای حمل وانت بار و لیفتراک

کابین آسانسور اتوموبیل بر ایمن ، مستحکم و با دوام .مجهز به ترمز اضطراری (پاراشوت) به منظور جلوگیری از سقوط کابین

ويژگيهاى آسانسور هيدروليك ماشين بر:

- ضريب ايمني بالا

- حركت نرم و روان

- سر و صدای کم

- صرفه جویی در مصرف انرژی

- بدون نیاز به موتورخانه در بالا

- صرفه جوئی در فضای ساختمان

خدمات پس از فروش دوره اى و مستمر

- كابين بايد در تراز هر طبقه توقف نمايد و در حين ورود و خروج مسافر يا بار در آن تراز باقي بماند .

- رواداري توقف كابين از سطح تراز ورودي نبايد از 20 ميلي متر بيشتر شود .

- در صورتيكه به دليل ظرفيت سنگين و يا ارتفاع زياد و يا هر دليل ديگر كابين بعد از كم يا زياد شدن مسافران و بار ، تغيير سطح دهد و از رواداري مجاز تجاوز نمايد بايد مكانيزم تراز طبقه شدن مجدد به سيستم اضافه شود .

- كابين نبايد هنگام حركت به سمت بالا يا پايين لرزش يا تكان داشته باشد و صداهاي سايش يا غيرمعمول بدهد .

- سيستم محركه آسانسور بايد كمترين لرزش و صدا را داشته باشد و با بالانس كردن صحيح و نصب لرزه گيرهاي مناسب از به وجود آمدن و انتقال اين موارد به سازه ساختمان جلوگيري شده باشد .

- در مواقع قطع برق ، بايد بتوان به طور دستي كابين را به نزديك ترين طبقه رسانيد تا مسافران خارج شوند ، دستورالعمل نحوه عملكرد بايد در موتورخانه نصب باشد .

- درِ كابين و درهاي طبقات در هنگام بسته بودن بايد كاملاً محدوده بازشوي ورودي را پوشش داده و قفل شوند قفل ايمني دكمه هاي زنگ اخبار و توقف اضطراري در كابين در صورت وجود پايين ترين دكمه بوده و در ارتفاعي برابر با 890 ميلي متر نصب شوند و بالاترين دكمه نبايد بيش از 1370 ميلي متر از كف كابين ارتفاع داشته باشد .

- زنگ اخبار در صورت وجود بايد مجهز به باطري قابل شارژ باشد و حتي المقدور امكان نصب زنگ كمكي در اتاق نگهباني نيز فراهم گردد .

- در ساختمانهاي عمومي بايد وسيله مكالمه دوطرفه تلفن يا ... در كابين نصب شود توصيه مي شود اين وسيله در كليه آسانسورها نصب شود .

- درهاي لولايي طبقات بايد مجهز به پنجره مرئي شوند تا بودن كابين در طبقه مشخص شود . كيفيت و ابعاد اين پنجره و شيشه بايد طبق ضوابط استانداردهاي ملّي يا استانداردهاي معتبر بين المللي باشد .

-----------

فروش ، نصب ، راه اندازی ، سرویس و تعمیرات انواع آسانسورهای هیدرولیک ماشین بر ، خودروبر پارکینگ ، لیفتراک بر ، وانت بر و آسانسور باربر سنگین.

-----------

لطفأ جهت مشاوره فنی و انتخاب دستگاه با شماره های 02188874850 و 02186087162 تماس و یا درخواست خود را به شماره 09378107645 واحد فروش شرکت توسعه آسانسور واتساپ فرمائید.