توسعه آسانسور

روش های نصب آسانسور خودروبر

آسانسور خودروبر - ماشین بر


قابل استفاده در مجتمع هاى مسكونى ، تجارى ، ادارى ، پارکینگ های عمومی و طبقاتی ، انبار ، بارانداز.

- در ظرفیت های 2000 ، 2500 و 3000 کیلوگرم .

- آسانسور ماشين بر سنگین برای حمل ليفتراك ، استاكر و وانت بار در انبارهاى طبقاتى.

- کاملا ایمن و استاندارد.

- کابین آسانسور اتومبیل بر از نوع صنعتی و مستحکم کف کابین از ورق آجدار فولادی با زیر سازی مستحکم ، با روشنایی ، آلارم ، هواکش و گوشی تلفن اضطراری.

- مجهز به ترمز ایمنی خودکار (پاراشوت).

کابین آسانسور مجهز به سیستم تراز مجدد  (Releveling) . تراز خودکار کف کابین و طبقه. __________________________

ويژگيهاى آسانسور هيدروليك:

- ایمن و مطمئن.

- حركت نرم و روان بدون شوک و بدون لرزش.

- حرکت آرام وکم صدا.

- صرفه جویی در مصرف انرژی.

- بدون نیاز به موتورخانه در بالا.

- صرفه جویی در فضای ساختمان.

_________________________

تعمیر و بازسازی انواع آسانسورماشینبر ، لیفتراک بر و آسانسور باربر سنگین و آسانسور خاص و صنعتی .______________________

خدمات پس از فروش :

- دوره ضمانت رسمی (گارانتی) یکساله.

- خدمات پشتیبانی دهساله.

- سرویس و نگهداری دوره ای و مستمر.

__________________

فروش ، نصب ، راه اندازی ، تعمیرات ، سرویس و نگهداری آسانسور ماشین بر هیدرولیک ، جك آسانسور اتومبیلبر و انواع آسانسورهاى سنگين حمل ليفتراك ، استاكر و وانت بار جهت تخليه و بارگيرى در انبارهاى طبقاتى و باراندازها ، آسانسور بار ، آسانسور باربر سنگین .___________________________

لطفأ جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه با شماره 02188874850 و 02186087162 تماس ویا درخواست خود را به شماره 09378107645 واتساپ فرمائید.

_________________________________


آسانسور هیدرولیک چیست؟

در ادبیات فنی، آسانسور بعنوان وسیله ای دائمی برای جابجایی بار و مسافر تعریف شده است. آسانسور هیدرولیک، همانطور که از نامش مشخص است آسانسوری است که با استفاده از سیستم هیدرولیک عمل میکند. سیستم های هیدرولیک کاربردهای وسیعی در صنعت دارند. از جمله کاربردهای سیستم هیدرولیک میتوان به دستگاه های پرس، لیفتراک ها، ماشین آلات ساختمانی، بالابرها و صنعت خودروسازی اشاره نمود. سیستم های هیدرولیک بر پایه قوانین حاکم بر مکانیک سیالات طراحی و تجزیه و تحلیل میشوند. مباحث مهندسی هیدرولیک در رابطه با مایع محبوس تحت فشار توسعه یافته اند. شاید بتوان مفهوم فشار و جریان را به عنوان دو مولفه ای که مبانی مهندسی هیدرولیک پیرامون آن بررسی میشوند معرفی کرد. در مهندسی آسانسورهای هیدرولیک محاسبات و طراحی سیستم بر این مبنا انجام میشود.

نحوه کار آسانسور هیدرولیکی

آسانسورهای هیدرولیک با استفاده از یک یا دو جک هیدرولیک حرکت میکنند. با حرکت جک هیدرولیک کابین آسانسور در راستای قائم جابجا میشود. حرکت جک در جهت بالا با عملکرد موتور و پمپ صورت میگیرد. حرکت برگشت بدون کارکرد پمپ و موتور و با استفاده از نیروی ثقلی است.

برای حرکت آسانسور هیدرولیک در جهت بالا لازم است جک به سمت بالا حرکت کند. بنابراین جریان سیال هیدرولیک باید پیستون جک را در جهت بالا هدایت کند. بدین منظور الکتروموتور که با برق کار میکند وارد عمل میشود. الکتروموتور نیروی مکانیکی لازم برای گردش پمپ هیدرولیک را تامین میکند. با گردش پمپ، سیال انباشته شده در مخزن مکیده شده و به سمت جک جاری میشود. جریان سیال توسط شیرهای هیدرولیک مخصوص، کنترل و متعادل میشوند

____________________________

لطفأ جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه با شماره تلفن 02188874850 و 02186087162 تماس و درخواست خود را به شماره 09378107645 واحد فروش شرکت توسعه آسانسور واتساپ فرمایید.

____________________________


چرا آسانسورهای هیدرولیک محبوب هستند؟

بدون شک آسانسورهای هیدرولیک در کاربرد مناسب از بیشترین محبوبیت برخوردارند. دلیل اصلی این موضوع به مزایای آسانسور هیدرولیک در مقایسه با سیستم های کششی باز میگردد. در ادامه برخی از مزایای مهم آسانسور هیدرولیک مورد اشاره قرار گرفته است.

مزایای آسانسورهای هیدرولیک

آسانسورهای هیدرولیک بر خلاف آسانسورهای کششی نیازی به تعبیه اتاق آسانسور در بالای ساختمان ندارند. موتورخانه آسانسور هیدرولیک در بالای چاه آسانسور تعبیه نمیشود و بر عکس در پایین ترین طبقه مستقر میشود.

موتورخانه آسانسور هیدرولیک متناسب با شرایط ساختمانی و معماری میتواند با فاصله از محل نصب آسانسور استقرار یابد.

آسانسورهای هیدرولیک بطور قابل ملاحظه ای سر و صدای کمتری تولید میکنند. منبع تولید همین سر و صدای بسیار کم پاوریونیت است که میتوان آن را هم در محلی مستقر کرد که مزاحمتی ایجاد نکند.

آسانسورهای هیدرولیک ایمنی بسیار بالایی دارند. این موضوع بخصوص در شرایط زلزله مورد توجه قرار میگیرد. یکی از علل حوادث در آسانسورهای کششی در شرایط زلزله و یا هنگام نصب و سرویس مربوط به وزنه های تعادل است. در آسانسورهای هیدرولیک وزنه های تعادل کلا وجود ندارند.

آسانسورهای هیدرولیک بدون استفاده از درایو، میتوانند منحنی حرکت کاملا مطلوبی داشته باشند. شروع حرکت و توقف بدون شوک، تغییرات سرعت تدریجی و ملایم با استفاده از یک شیر کنترل مکانیکی خوب براحتی تامین میشود.

چون در اجرای آسانسورهای هیدرولیک وزنه های تعادل بطور کلی منتفی شده اند، آزادی عمل بیشتری در طراحی آسانسور وجود دارد. این بدین معنی است که براحتی میتوان درب های ورودی کابین را در وجوه مختلف آن طراحی کرد. همچنین آسانسورهای پانورامیک با سیستم هیدرولیک به همین دلیل بسیار زیباتر و با سهولت بیشتر طراحی و اجرا میشوند.

یکی دیگر از محاسن آسانسورهای هیدرولیک این است که  به دلیل حذف وزنه های تعادل فضای به نسبت کمتری در چاه آسانسور نیاز دارند. این موضوع در نهایت امکان طراحی آسانسوری با ابعاد کابین بزرگتر یا صرفه جویی در فضای ساختمان را فراهم میکند.

___________________________

لطفأ جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه با شماره تلفن 02188874850 و 02186087162 تماس و یا درخواست خود را به شماره 09378107645 واحد فروش شرکت توسعه آسانسور واتساپ فرمایید.

________________________

طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، تعمیر و بازسازی انواع آسانسور و بالابر

(جهت دریافت مشاوره فنی و اطلاع از قیمت دستگاه ها با شماره 02188874850 یا 02188874841 واحد فروش تماس حاصل فرمایید.)


انواع روش های نصب آسانسور ماشین بر

1. نصب مستقیم از زیر

2. نصب مستقیم از بغل

* تعداد جک مورد نیاز: ۲ عدد

* نیاز به حفر چاه در حدود ۲ متر کمتر از طول مسیر

* انبار چاهک حدود*5000* 3000 میلی متر

3. نصب غیر مستقیم

* بدون نیاز به حفر چاه برای جک

* عمق چاهک آسانسور در حد معمول (150 سانتی متر)

* تعداد جک مورد نیاز: ۲ عدد

* نیازمند به کارسلینگ و سیستم پاراشوت

کابین آسانسور ماشین بر نوع صنعتی با ابعاد استاندارد و فضای مناسب

جهت ورود و خروج اتوموبیل و کابینهای نوع خودروبر سنگین جهت حمل

لیفتراک ، وانت بار و استاکر صنعتی با استحکام و دوام .

با ترمز اضطراری بمنظور جلوگیری از سقوط کابین

با روشنائی، آلارم، آژیر، تهویه و تلفن برای تماس مواقع اضطراری

فروش ، نصب ، راه اندازی ، سرویس و نگهداری آسانسور پارکینگ ، آسانسور ماشین بر هیدرولیک ، آسانسور خودروبر هيدروليكى ، جك آسانسور اتوموبیل و انواع آسانسورهاى سنگين حمل ليفتراك ، استاكر ، وانت بار مورد استفاده در انبار های طبقاتی و باراندازها جهت تخليه و بارگيرى